Nabízíme Vám možnost koupit si zadané představení Divadla Verze pro Vás a Vaše hosty.


Co Vám můžeme nabídnout?

prostory divadla, které jsou vyhrazeny pouze pro Vás

pomůžeme Vám vybrat titul vhodný právě pro Vaše publikum

budeme se snažit vyjít vstříc Vašim termínovým požadavkům

kapacita sálu je 195 míst včetně balkonových sezení a lóží


Ceny představení se odvíjí dle potřeb zákazníka (raut, počet míst, dané představení aj.)


V případě zájmu nás prosím kontaktujte prostřednictvím emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Divadelní představení Divadla Verze:


Hrají: Petra Špalková, Jana Janěková, David Prachař, Igor Chmela, Linda Rybová a Kristýna Frejová

Režie: Thomas Zielinski

„My, rodiče žáků 5.B, již nemáme důvěru ve Vaše pedagogické schopnosti!“ Takhle začíná boj rodičů s třídní učitelkou. Jenže na čí straně je pravda? Je učitelka opravdu neschopná a brání talentovaným dětem v postupu na víceletá gymnázia, nebo rodiče, kteří sami nevědí, co se sebou, přestávají zvládat své děti?


Hrají: Petr Lněnička, Jana Janěková, Roman Zach, Linda Rybová, Jan Dolanský

Režie: Thomas Zielinski

Jméno je brilantní komedií podle nejlepší francouzské tradice. Polštářová bitva omezenců, kteří jsou přesvědčeni o tom, že svá omezení už dávno překonali. Hra nabízí vysoce komický pohled na sebejisté zastánce svobodného myšlení.


Hrají: Lida Rybová, Igor Chmela, David Prachař, Jana Janěková

Režie: Thomas Zielinski

Dva manželské páry prožijí během jednoho večera tři varianty téhož večírku a diváci tak mohou nahlédnout do životních situací, které jsou výsledkem těchto náhodných posunů. Je to jako v životě, kdy stačí jedno špatně zvolené slovo ve špatnou chvíli a je všechno jinak.


Hraje: Ladislav Hampl

Režie: Thomas Zielinski

Monodrama Sudí vypráví zejména o fotbale, ale nejen o něm. S humorem a nadsázkou popisuje mezinárodní fotbalový rozhodčí v podání Ladislava Hampla svůj život, který je spojený s nejsledovanější hrou na světě.


Hrají: Alexander Minajev, Igor Chmela, Linda Rybová, Ladislav Hampl, Jan Dolanský

Režie: Thomas Zielinski

Kdo tedy zabil Prcíka Tomeše? To je to, oč tu běží. Zbraně, láska, mrtvoly, gagy, zvířátka, výbuchy, mučení, polibky, to vše zde lze najít.


Hrají: David Prachař, Igor Chmela, Mariana Prachařová

Režie: Thomas Zielinski

Dva ostřílení herci se s odvahou a beze strachu vrhnou do orientálního mumraje, který se odehrál okolo narození Krista. Co začíná jako groteskně anarchistická jízda po Svaté zemi, se časem zázračně změní v poetickou hru o přátelství a solidaritě.


Hrají: David Matásek, Linda Rybová, Jana Janěková ml., Igor Chmela a Matouš Ruml

Režie: Thomas Zielinski

Manželé Greg a Melanie pozvali svého kamaráda Jeffa na večeři. Jeffova bývalá přítelkyně Charlie, kterou pět let neviděl, se má vdávat a za svědka si vybrala Melanii. Shodou okolností se Charline se svým vyvoleným objeví na společné večeři. Charline ho miluje, ačkoliv své přátele předem varuje, že je "trochu jiný".

© Všechna práva vyhrazena - Divadlo-verze.cz 2019