Jsme Divadlo VERZE. V roce 2014 se nám divili, že zakládáme další divadelní spolek. Dnes máme za sebou stovky odehraných představení, tisíce kilometrů na zájezdech a neméně spokojených diváků. Najdete nás v pražském Vršovickém divadle a na štacích po celém Česku. U zrodu stáli Jana Janěková ml., Linda Rybová, Igor Chmela, David Prachař a režisér Thomas Zielinski. V našich představeních ovšem hrají naši kolegové a kamarádi jako jsou Petra Špalková, Kristýna Frejová, David Matásek, Matouš Ruml a řada dalších. Hrajeme takzvané konverzačky, kterým my říkáme intelektuální bulvár. Pobaví, ale také se nad nimi musíte zamyslet. Chceme být otevření, srozumitelní a nezávislí. 

Uvědomujeme si, že ne každý má to štěstí, aby žil spokojený a plnohodnotný život, proto našim hraním pravidelně pomáháme nadaci Kolečko (patronkou a členkou správní rady je Linda Rybová), která se stará o děti po dopravních úrazech a prevenci. Spolupracujeme s magazínem Nový prostor a od září (s podporou nadačního fondu Světluška) zpřístupňujeme některé tituly nevidomým a zrakově hendikepovaným. Tak přijďte a přesvědčte se!

Snímek obrazovky 2019-03-13 v 12.10.30.p

Česko-německý divadelní režisér a spoluzakladatel Divadla Verze (3 VERZE ŽIVOTA, ÚČA MUSÍ PRYČ, JMÉNO, MESIÁŠ, ŠŤASTNÝ VYVOLENÝ, LEŽ).  Pravidelně spolupracuje s různými divadly - Národní divadlo v Praze, Münchner Kammerspiele, Het Toneelhusi v Antverpách, Divadlo Komedie v Praze, Národní divadlo v Brně, Divadlo J.K. Tyla v Plzni, Činoherní studio v Ústí nad Labem a další. Je také pedagog a vedoucí na studiích režie, na Umělecké akademii v Ludwigsburgu.

Dva roky působil jako asistent režie v Münchner Kammerspiele, kde spolupracoval s Lukem Percevalem, Karin Beier, Petere Kastenmülerem a dalšími tvůrci.  V letech 2003 – 2006 byl uměleckým ředitelem a kmenovým režisérem divadla Rokoko v Praze.

Narodil se v Berouně a v současné době žije a pracuje v Praze a Ludwigsburgu. 

REŽISÉR, ZAKLADATEL DIVADLA

THOMAS ZIELINSKI

Snímek obrazovky 2019-03-12 v 19.44.00.p

V současné době ji můžete vidět v inscenacích 3 VERZE ŽIVOTA, JMÉNO a ŠŤASTNÝ VYVOLENÝ. Hostuje v Divadle Kalich v představení Moje hra v hlavní roli s Jiřím Bartoškou.

Učila s Davidem Czesaným na státní konzervatoři v Praze, věnovala se divadelním workshopům.

Od roku 2015 vyučuje herectví na konzervatoři Jaroslava Ježka na muzikálovém oboru.

Věnuje se filmové (Smrt pedofila, Pravidla lži, Největší z Čechů, El Paso, Rodina je základ státu) a televizní tvorbě( Četnické humoresky, Ordinace v růžové zahradě, Policajti z centra, Cesty domů, Policie Modrava, Vzteklina) .

Narodila se ve Zlíně a v roce 2000 absolvovala brněnskou JAMU. Během studií hostovala v Městském divadle Brno, v Divadle 7 a půl a v činohře Národního divadla v Praze. Zde byla od roku 2000 do 2018 ve stálém angažmá. Hostovala také v Národním divadle v Brně, v divadle Rubín, v Divadle Radka Brzobohatého, Divadle Na zábradlí a Divadle Palace.

HEREČKA, ZAKLADATELKA A JEDNATELKA DIVADLA

JANA JANĚKOVÁ

david.jpg

Spolu se svým synem Jakubem Prachařem a bicistou Pavlem Fajtem exceluje v představení, které sám režíroval, ŽIVOT S KRAJTOU. To naše divadlo zařadilo do svého repertoáru v únoru 2019. Hraje ale také v inscenacích 3 VERZE ŽIVOTA a ÚČAS MUSÍ PRYČ. Dlouhodobě spolupracuje s režisérem Janem Nebeským s nímž vytvořil divadelni skupinu Jedl. Můžete ho vidět v inscenacích Peklo, Médea, Dvojí domov. V současné době především v inscenacích Národního divadla.

Hostuje v divadle Palace a ve studiu Hrdinů.

Je laureátem řady prestižních ocenění. Získal Ceny Alfréda Radoka, a to v roce 1994 za roli Hamleta a roku 2001 za roli Fausta. V roce 2000 získal Cenu Františka Filipovského za dabing filmu Život je krásný a v roce 2007 získal Cenu Thálie za mimořádný mužský herecký výkon roku 2006, a to za roli v monodramatu Novecento, které uvádí pražské Divadlo Viola.

Věnuje se televizní a filmové tvorbě. Seriály: Ordinace v růžové zahradě, Expozitura,Vyprávěj, Ohnivé kuře, Počátky,Specialisté. Filmy: Stříbrná vůně mrazu, El paso, Ať žijí rytíři, Jménem krále atd.Věnuje se výtvarnému umění, fotografii a muzice. V roce 1982 vystudoval herectví na pražské DAMU a získal angažmá v divadle S. K. Neumanna. Postupně hrál v Divadle E. F. Buriana, Činoherním klubu, Divadle Komedie a roku 2002 se stal členem činohry Národního divadla.

HEREC, ZAKLADATEL DIVADLA

DAVID PRACHAŘ

Snímek obrazovky 2019-03-12 v 19.44.37.p

Vidět ji můžete v inscenacích 3 VERZE ŽIVOTA, ÚČA MUSÍ PRYČ, JMÉNO, ŠŤASTNÝ VYVOLENÝ a PORUČÍK Z INISHMORU. Hostuje v divadle Palace v představení Africká královna a Miláček Anna.

Zahrála si ve filmech Šakalí léta, Kytice, El Paso, Proces a dalších. Za roli ve filmu Tmavomodrý svět byla nominována na ocenění Český lev za vedlejší roli. Účinkovala také v televizních pohádkách a seriálech např. Anička s lískovými oříšky, Žabí princ , Ordinace v růžové zahradě, Letiště, Cesty domů, Kriminálka Staré Město, Ohnivé kuře, Ulice.

Podílela se na tvorbě televizního pořadu Herbář, který také moderovala.

Vystudovala balet a herectví na Pražské konzervatoři. Účinkovala v Divadle Komedie a v Divadle Pod Palmovkou. 

HEREČKA, ZAKLADATELKA DIVADLA, KOSTÝMNÍ VÝTVARNICE

LINDA RYBOVÁ

Hraje v našich inscenacích 3 VERZE ŽIVOTA, ÚČA MUSÍ PRYČ, PORUČÍK Z INISHMORU, ŠŤASTNÝ VYVOLENÝ a MESIÁŠ. Mimo to je autorem většiny videí, teaserů a některých fotografií inscenací divadla. Hostuje také v divadle Kalich v představení Karlštejn a už několik je součástí improvizační show Partička.

Hrál v mnoha televizních seriálech např. Ordinace v růžové zahradě, Zázraky života, Cesty domů, Případy prvního oddělení, Svět pod hlavou, Modrý kód, Nádraží atd. Objevil se ve filmech Pravidla lži, Muži v Říji, Čtyři slunce, El Paso, Rodina je základ státu, Největší z Čechů, Vendeta, Ostravak Ostravský atd.

V roce 1996 úspěšně absolvoval DAMU. Již za studií hostoval na jevišti Národního divadla, kde následně získal i své první angažmá. Po třech letech odešel do Dejvického divadla, kde účinkoval další dva roky. Věnuje se fotografování, práci s videem a hudbě. V roce 2017 založil s Tomášem Didunykem a bratry Černochovy blues rockovou kapelu Dafné.

HEREC, ZAKLADATEL DIVADLA, FOTOGRAF

IGOR CHMELA

V současné době ji můžete vidět v titulní roli představení ÚČA MUSÍ PRYČ a LEŽ. Hraje také  v činoherním studiu v Ústí nad Labem, v divadle v Rytířské v přestavení Chvilková Slabost s Davidem Matáskem, v divadle Palace v představení Miláček Anna, v divadle 6-16 v představení Correspondence a v divadle v Dlouhé v představení Elektra.

Věnuje se televizní a filmové tvorbě. Seriály: Letiště, Zázraky života, Ulice, Dáma a Král. Filmy: Šeptej, Babí léto, Smradi, Nespavost, Jako nikdy, Václa, Na krátko, Pepa, Bába z ledu.

Za roli M. Šírové ve filmu Smradi byla Petra Špalková nominována také na Českého lva za nejlepší ženský herecký výkon v hlavní roli. V roce 2016 získala Českého lva za nejlepší ženský herecký výkon v hlavní roli ve filmu Jako nikdy a v roce 2018 Českého lva za nejlepší herecký výkon ve vedlejší roli ve filmu Bába z ledu. Je také držitelkou Ceny Thálie i Ceny Alfréda Radoka za rok 1997.

Učila na státní pražské konzervatoři s Ivanem Řezáčem herectví. Od roku 2014-2018 vedla s Ladislavem Mrkvičkou ročník činoherního herectví na Damu.

Již v dětských letech začínala v brněnském divadle Husa na provázku, během studia Divadelní vědy účinkovala ve spolku Kašpar se kterým spolupracuje dodnes. Byla v angažmá v Činoherního klubu v Divadle Na zábradlí. V letech 2005 až 2014 byla členkou souboru Národního divadla.

HEREČKA

PETRA ŠPALKOVÁ

Vidět ho můžete v představeních JMÉNO, PORUČÍK Z INISHMORU a LEŽ. Hostuje také v divadle Palace v představení Perfect days. A v divadle Metro v autorské inscenaci Kamila Střihavky Tolik hlav.

Věnuje se televizní a filmové tvorbě. Seriály: Aneta, Bazén, Letiště, Cesty domů, Expozitura , Rapl, Ach ty vraždy, Ohnivý kuře. Film: Udělení milosti se zamítá, Perníková věž, Choking hazard, Sametoví vrazi, Všechno nejlepší, Líbáš jako bůh, Nejkrásnější hádanka, Babovřesky 2, Děti noci, Bathory, Jménem krále. Mimo to se velmi intenzivně věnuje dabingu.

Herectví vystudoval na Pražské konzervatoři, kde absolvoval v roce 1997. V době studií hostoval v Divadle Labyrint a v Divadle Komedie, kam byl po absolutoriu angažován. Hostoval i v Divadle na Vinohradech. V roce 2003 - 2014 byl členem Činohry Národního divadla, kde ztvárnil nesčetně výrazných rolí.

HEREC

JAN DOLANSKÝ

Snímek obrazovky 2019-03-12 v 19.44.28.p

Hraje v představeních SUDÍ a PORUČÍK Z INISHMORU. Hostuje v divadle Kalich v představení Pro tebe cokoli, v divadle Kašpar Terminus, v divadle Ungelt Život podle Jonsonových a Jak zabít komika. Divadlo 6-16 Bull. V činoherním studiu v Ústí nad Labem v Jindřichovi VI. A v inscenacích divadla na Zabradí Krásné psací stroje , Anamnéza a Cizinec.
Pravidelně je obsazován do televizních inscenací, seriálů i filmů. Seriály: Ordinace v růžové zahradě, Cesty domů, Okresní přebor (též stejnojmenný film), Expozitura, Ohnivý kuře, Bohéma, Já Matonni,Vraždy v kruhu či Zdivočelá země, Svět pod hlavou. Představil se také v celovečerních filmech: Bolero, Silný kafe a Duše jako kaviár, Pohádky pro Emu, Milada.

Je vášnivým fanouškem fotbalu především Slovanu Liberec. Zároveň je členem fotbalového teamu Real Top Praha, který hrává především charitativní zápasy. 

Po absolvování DAMU, v roce 2004, nastoupil do ročního angažmá v Divadle na Vinohradech. Následovalo angažmá v Divadle Na zábradlí kde působí dodnes jako host. V rámci Letních shakespearovských slavností ztvárnil roli Romea.

HEREC

LADISLAV HAMPL

Účinkuje v inscenacích JMÉNO a LEŽ. Pravidelně hraje také v inscenacích divadelního spolku Kašpar např.: Mikulášovy patálie, Osiřelý západ, Helverova noc, Jonáš a tingl-tangl, Opilí, Růže pro Algernon, Plešatá zpěvačka.

Rovněž se věnuje dabingu, rozhlasové činnosti. Dabing: Hobit, Zataženo občas trakaře, Star Wars, Nedotknutelní, Zootropolis atd. V roce 2015 dostal cenu Františka Filipovského za nejlepší mužský herecký výkon v dabingu za roli da Vinciho ve filmu Démoni Leonarda da Vinciho.

Hrál v seriálech např. Život je ples, Já Matonni, Cesty domů, V.I.P. vraždy, Policie Modrava a ve filmech Tobruk, El paso, Indián a sestřička, Automatic for the people.

V roce 2001 absolvoval na DAMU katedru činoherního herectví. Již během studií hostoval v Divadle na Vinohradech. Po škole nastoupil do divadelního spolku Kašpar, kde si odehrál velmi široké spektrum hereckých rolí a kde působí ve většině představení dodnes.

HEREC

PETR LNĚNIČKA

Snímek obrazovky 2019-03-12 v 19.44.19.p

V současné době ztvárňuje roli Kateřiny v představení ÚČA MUSÍ PRYČ. Ve Vršovickém divadle hraje také v představení Znovu a líp. Mimo to ji můžete vidět v divadle Kalich v představení Podivný případ se psem, v Divadle Ungelt v představení Jak Zabít komika a v Meet factory v představení Temná energie. Spolupracuje s divadelním studiem Bouře.

Byla nominovaná na cenu Alfréda Radoka v kategorii Talent roku, za Sonety a Tabákovou cestu.

Věnuje se pořádání hereckých workshopů a vede ročník činoherního herectví na Voš v Praze.

Věnuje se rovněž televizní a filmové tvorbě. Seriály: Rapl, O ztracené lásce, Specialisté, Krejzovi , Modrý kód. Filmy: Příběh kmotra, Kanárek , Věrní abonenti.

Prošla několika pražskými divadelními scénami např. Divadlo Bez zábradlí,Labyrint, Rokoko, nejvýraznějším angažmá bylo Švandovo divadlo, kde dodnes pohostinsky dohrává inscenace Kdo je tady ředitel, Kurz negativního myšlení a Cry baby Cry u kterého se podílela jako spoluautorka.

Narodila se v Praze známým hercům Ladislavu Frejovi a Věře Galatíkové. Vystudovala DAMU, kde jejími oblíbenými pedagogy byli např. Jiří Adamíra či Viktor Preiss.

HEREČKA

KRISTÝNA FREJOVÁ

V divadle Verze ztvárňuje hlavní roli Grega v inscenaci ŠŤASTNÝ VYVOLENÝ. V roce 1995 odešel z Národního divadla a působil sedm let v Divadle Komedie. Od roku 2002 je ale opět členem Činohry ND a v současném repertoáru ho můžete vidět v představeních: V rytmu swingu buší srdce mé v Audience u královny, Mlynářova opička, Nová Atlantida a Vítejte v Thébách. Hostuje také v divadle v Rytířské v inscenaci Chvilková slabost.

Věnuje se rovněž televizní a filmové tvorbě. Seriály:Dobrodružství kriminalistiky, Zdivočelá země, Četnické humoresky, České století, Polda a Já, Mattoni. Filmy: Člověk proti zkáze, Samotáři, Počkej, až zhasnu, Probudím se včera, Tři bratři, Krásno, Hodinový manžel, Jak básnící čekají na zázrak.

Po absolvování Pražské konzervatoře v roce 1984 působil jako herec ve svobodném povolání. Hrál v různých souborech např. ve studiu Bouře Cassia v Othellovi a Ferdinanda v Bouři, v Náhradním divadle.
 

HEREC

DAVID MATÁSEK

Snímek obrazovky 2019-03-12 v 19.45.03.p

Nově ji můžete vidět ve hře LEŽ, kterou jsme uvedli 9. března v české premiéře. 

Hostovala v Komorní scéně Aréna v Ostravě v roli Varvary (A. P. Čechov: Višňový sad), v pražském Divadle v Dlouhé (Lady Macduff, Čarodějnice - W. Shakespeare: Macbeth), v Meetfactory (You Happy Me Happy, 2012) a v brněnské Redutě ve Zlatých šedesátých, Anně Karenině a Korespondence V+W. Za roli Zdeničky v posledně jmenované inscenaci byla vybrána do širší nominace na Cenu Alfréda Radoka.

Studovala herectví na konzervatoři v Brně, kde ve čtvrtém ročníku dostala nabídku na hostování v činohře Národního divadla moravskoslezského v Ostravě, kde poté přijala nabídnuté angažmá. Za pracovně nejdůležitější setkání považuje zkoušení Krvavé svatby s režisérem Jurajem Deákem a spolupráci s režisérem Januszem Klimszou (NDM), pracovně osudové je pro ni setkání s Janem Mikuláškem.

HEREČKA

GABRIELA MIKULKOVÁ

Snímek obrazovky 2019-03-12 v 19.44.09.p

Vidět ji můžete v inscenaci LEŽ, kde alternuje s Gabrielou Mikulkovou. Spolupracuje s Českým rozhlasem a věnuje se filmové a seriálové tvorbě. Filmy: Gangter Ka, Gangster Ka:Afričan, Ženy, co nenávidí muže. Seriály: Ohnivý kuře, Modrý kód, Případy 1. oddělení, Ulice, Četnické humoresky, Horákovi atd. V letech 2007 až 2011 byla členkou souboru Divadla pod Palmovkou. 

Hostovala v brněnském Divadle v 7 a půl (Desirée v inscenaci Nebe, Tamara Alexejevna v inscenaci Roger Krowiak a případ zločinného paštikáře), v divadle DIVO4, v HaDivadle (Frida v inscenaci Frida, Frida Kahlo) a v divadle REPT (inscenace Identita I.: Islám).
Vystudovala Střední pedagogickou školu v Berouně se specializací dramatická výchova a v roce 1999 začala studovat Pedagogickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně, obor učitelství pro 1. stupeň ZŠ. Od roku 2002 souběžně studovala na JAMU herectví.

HEREČKA

EVA KODEŠOVÁ

V současné učinkuje v představení JMÉNO v roli Pierra. Můžete ho vidět v inscenaci Věra a Moje tango ve Studiu dva a v Obchodu na Korze v divadle X10. Kromě herectví skládá scénickou hudbu pro divadlo a film. Je autorem hudby k filmu Skins, Vaterland - lovecký deník a k divadelním inscenacím Národního divadla, Divadla Komedie, Činoherního studia v Ústí nad Labem, ale i Staatstheater Darmstadt či Schauspiel Köln. Jako autor hudby se podílel i na projektu režiséra Dušana Pařízka na prestižním mezinárodním divadelním festivalu Salzburger Festspiele. Má svůj televizní pořad Bydlet jako…

Natáčí seriály: Redakce, Hop nebo trop, Ordinace v růžové zahradě, Zázraky života, Modrý kód, Svět pod hlavou, V.I.P. vraždy, Cesty domů, Ohnivé kuře, filmy: Vaterland - lovecký deník, Ženy v pokušení, Pouta, Štěstí, Cyril a Metoděj, Fair play, Anthropid, Já Olga Hepnarová.

Vystudoval DAMU katedru činoherního herectví. Po škole nastoupil do pražského Činoherního klubu, kde získal první angažmá. Následovalo Národní divadlo, Dejvické divadlo a také Činoherní studio v jeho rodném Ústí nad Labem, kde si zahrál např. roli Hamleta. Dále následovala éra v pražském Divadle Komedie. Hostoval v Divadle na Vinohradech.

HEREC

ROMAN ZACH

Snímek obrazovky 2019-03-13 v 11.34.39.p

V divadle Verze hraje dvojroli v gangsterské komedii PORUČÍK Z INISHMORU. Ačkoli hraje dlouhodobě divadlo na českých scénách, veřejnost ho zná především ze seriálu Ulice.

Hostoval v Národním divadle ve hře Rodinné sídlo v režii Ivo Krobota a Malá hudba moci v režii Michala Dočekala. V letech 2006 až 2014 spolupracoval s divadelním spolkem Kašpar jako režisér např. Běsi, Vertigo, židle , Režijní práci se věnuje dodnes Ústí nad Labem Revizor ,Zlín Idiot a připravuje Mistra Markétku v Ostravě pro divadlo Petra Bezruče.

V roce 2000 se přestěhoval za svojí manželkou herečkou Martou Bačíkovou kde úzce spolupracoval s divadlem 7 a půl a HaDivadlem, jako herec a i jako režisér. Např. v divadle 7 a půl s Pavlem Šimákem Play the Chaplin a Divadelní Román,i v Hadi Jak rus odjíždí do Moskvy (Luboš Balák) Věnoval se pedagogické činnosti na JAMU pod vedením Jany Janěkové st. v ročníku muzikálového herectví.

Vystudoval divadelním akademii v Gitisu v ročníku Alexeje Vladimíroviče Borodina 13 let byl v angažmá v divadle pro mládež , během té doby hostoval na různých moskevských divadelních scénách.

HEREC

ALEXANDR VASILIJEVIČ MINAJEV

Snímek obrazovky 2019-03-12 v 19.44.55.p

V inscenaci ŠŤASTNÝ VYVOLENÝ ztvárňuje postavu kontroverzního Nöela. Je členem divadelního spolku Kašpar kde účinkuje ve většině inscenací např. Osiřelý západ, Mrzák Inishmorský, Mikulášovy patálie , Snímek, O políbeném drakovi , Opilí a další. Byl v angažmá v Mladé Boleslavi. Objevil se v televizní pohádce Tajemství lesní země a seriálech Letiště, Comeback, Život je ples, Mazalové, Ulice. Natočil filmy: Škola princů, Celebrity s.r.o., Zoufalé ženy dělají zoufalé věci, Bezva ženská na krku, Miluji tě modře a moderoval pořad Hřiště 7 v ČT.

S Janem Cinou účinkuje na festiválku pantomimy, pohybu a improvizace Jsem spokojenej v kině Aero. Je laureátem Ceny Zuzany Navarové a Thálie pro mladého činoherce za rok 2012.

Začínal v Dětském divadelním studiu Švandova divadla. Absolvoval Pražskou státní konzervatoř. Během studia hostoval v několika divadlech (např. Divadlo ABC, Stavovské divadlo, Klicperovo divadlo v Hradci Králové).

HEREC

MATOUŠ RUML

Snímek obrazovky 2019-03-12 v 19.44.45.p

Influencerka a zpěvačka se objevuje ve vánoční inscenaci  Mesiáš. Věnuje se herectví a zpěvu.

Vystudovala gymnázium Jana Palacha, poté bakaláře na Karlově univerzitě obor Humanitní studia. Nyní studuje na VŠO Management cestovního ruchu.

HEREČKA, ZPĚVAČKA

MARIANA PRACHAŘOVÁ

Snímek obrazovky 2019-03-13 v 11.46.16.p

V divadle Verze alternuje s Marianou Prachařovou v inscenaci Mesiáš. V patnácti letech nastoupila na Konzervatoř Jaroslava Ježka na obor muzikál. Postupně se dostávala do více muzikálových projektů. Například Evita, Vánoční koleda, Ať žijí duchové a Muž se železnou maskou. Po šesti letech studia začala natáčet seriály a pomalu se pouštět do vlastní pěvecké tvorby.

Narodila se do rodiny herce a tanečnice a tak od malička zpívala, chodila na hodiny herectví a tančila.


 

HEREČKA, ZPĚVAČKA

BERENIKA SUCHÁNKOVÁ

Brněnský hudebník Pavel Fajt patří do skupiny alternativních hudebních žánrů, jeho hudba se prakticky neustále pohybuje kdesi na pomezí world music, art-rocku, folk-rocku a experimentální elektrofonické hudby.

Vystupuje již z dob svých studií na VUT v Brně, kde působil nejprve krátce v hudebním uskupení Nucleus, poté též ve studentské skupině Ještě jsme se nedohodli. Následovalo příležitostné vystupování s folkovými hudebníky, z nichž nejznámější je písničkář Václav Koubek a nonkonformní folková a word music muzikantka Iva Bittová, se kterou vystupoval nejprve v duu, potom v triu nazvaném Kolektiv. Toto trio pak dalo vzniknout hudební formaci Dunaj, které patřilo k nejvýraznějším zjevům brněnské alternativní scény na konci 80. let 20. století až do počátku let 90.

S Ivou Bittovou vystupoval na mnoha koncertech v celé Evropě i v zámoří, byl také hudebním producentem několika jejích sólových desek. Od roku 1980 je také datována jeho spolupráce s brněnským Divadlem Husa na provázku, pro které vytvořil scénickou hudbu k několika představením. Je také autorem scénické hudby k několika pražským divadelním představením.

V současné době jej můžete vidět v inscenaci Život s krajtou.

PERKUSISTA, HEREC

PAVEL FAJT

Snímek obrazovky 2019-03-13 v 11.42.37.p

V současné době ho můžete vidět v inscenaci ŽIVOT S KRAJTOU, kde hraje se svým otcem Davidem. Natočil filmy Milenci a vrazi, Sněženky a machři po 25 letech, Padesátka, Prázdniny v Provence atd. A objevil se v seriálech: Ulice, Horákovi, Kriminálka Anděl, Ohnivé kuře.

Již jako třináctiletý kluk začal účinkovat v Divadle Komedie v inscenaci Maska. Mnohem víc než divadlo ho ale oslovila muzika a postupem času se jeho jméno začalo spojovat převážně s hudební branží. Kromě toho také moderuje televizní pořady. 

Po maturitě na gymnáziu začal studovat katedru alternativního a loutkového divadla na DAMU, kterou však z důvodu pracovní vytíženosti po druhém ročníku a dvou absolventských představení přerušil.

HEREC, MUZIKANT

JAKUB PRACHAŘ

Snímek obrazovky 2019-03-21 v 9.36.00.pn

Dramaturg činohry DJKT v Plzni, a od roku 2018 také dramaturg Divadla na Vinohradech. Příležitostně hraje v různých inscenacích (např. v Klubu Rváčů nebo v Konferenci ve Wannsee v ČS Ústí nad Labem), překládá a píše divadelní hry. V letech 2004 až 2006 byl dramaturgem Divadla Rokoko, poté působil jako umělecký šéf a později i ředitel v Činoherním studiu Ústí nad Labem. Spolupracoval i s dalšími divadelními soubory (ostravské Divadlo Petra Bezruče, Divadlo v Celetné, Švandovo divadlo na Smíchově ad.).

Narodil se v Olomouci a vyrostl v Ostravě. Po maturitě vystudoval práva na UP v Olomouci a činoherní dramaturgii na pražské DAMU. Již na studiích založil s kolegy z ročníku Thomasem Zielinskim, Filipem Nuckollsem a Jánem Šimkem nezávislé divadlo M.U.T., které hrálo především v Paláci Akropolis a Divadle Komedie.

DRAMATURG

VLADIMÍR ČEPEK

60797660_401694707346131_780546353984962
GI_Logo_horizontal_black_sRGB.png
kudyznudy-RGB.jpg
Vrsovicke_divadlo_Mana_logotyp.png
VVD.png
Antotninovo-pekarstvi.jpg