ŠŤASTNÝ VYVOLENÝ

Pět lidí, jedna večeře a houstnoucí atmosféra, poté, co blízká přítelkyně představí svého šťastného vyvoleného, který je tak trochu jiný. Salónní komedie o lásce ve stínu nenávisti...

TRENÉR

"Jeho rajón je Spartak Roudnice. Jakmile je jednou v ráži není k zastavení."

David Prachař a oneman show o kouči, jemuž se hroutí všechny životní jistoty. Jen ta jediná zůstává - fotbal. 

Hra tematicky navazuje na monodrama

o nelehkém údělu fotbalového

rozhodčího - Sudí.

LEŽ

"Kdyby si lidé říkali absolutní pravdu, nezbyl by na Zemi jediný pár." Hra o tom, zda je možné ve vztazích lhát. Kde končí ohleduplnost a začíná lež. A zda lze s absolutní pravdou ve vztahu obchodovat. 

JMÉNO

Vtipná, krutá, dojemná i chytrá komedie o mužích, ženách a jejich vztazích. Úspěšný čtyřicátník Vincent očekává narození prvního potomka. Zrovna se dostavil na opulentní večeři, kterou ve svém bytě pořádají jeho mladší sestra se švagrem. K ukrácení chvíle poslouží radostný bombový útok na Vincenta v podobě otázek stran jeho otcovství a jména dítěte.

ÚČA MUSÍ PRYČ

Rodiče dětí 5.B vyzvali třídní učitelku, aby se vzdala třídnictví. Výuce podle nich chybí koncept a žáci mají z učitelky strach. Učitelka ale nechce na návrh rodičů jen tak přistoupit – a velmi vyostřená třídní schůzka začíná.

PORUČÍK Z INISHMORU

Ostrov Inishmore je osídlen svéráznými typy obyvatel. Žijí tu nepříliš bystří vesničané, mladí rozvášnění teroristé a hlavně kocour Prcík Tomeš. Toho si páníček cení víc než lidského života. A následky jeho smrti připomínají doslova tarantinovskou grotesku. 

3 VERZE ŽIVOTA

Každý z nás si jistě stačil hned několikrát za svůj život položit otázku: „Co by se stalo, kdyby …“ Stačilo by totiž jedno jediné odlišné slůvko či gesto a vývoj celé situace by okamžitě nabral zcela jiné tempo a směr. 

ŽIVOT S KRAJTOU

Co všechno je schopen člověk udělat, aby se necítil sám, zinscenoval David Prachař v oneman show, jíž je autorem, režisérem i hercem. Spolu se synem Jakubem a perkusistou Pavlem Fajtem baví popisem situací, které mohou nevyhnutelně potkat každého, kdo si do velkoměstské garsoniéry pořídí krajtu. 

SUDÍ

O radostech i strastech nejnenávidějnějšího muže na fotbalovém hřišti. S nadsázkou a humorem. Autenticitou a láskou k nejpopulárnějšímu sportu na světě. O tom všem je one-man show Ladislava Hampla Sudí. 

MESIÁŠ

Co začíná jako groteskně anarchistická jízda po Svaté zemi, se časem zázračně změní v poetickou hru o přátelství a solidaritě. Herci David a Igor (David Prachař a Igor Chmela) se pokusí o nemožné… celý příběh Vánoc zahrají ve dvou! 

60797660_401694707346131_780546353984962
GI_Logo_horizontal_black_sRGB.png
kudyznudy-RGB.jpg
Vrsovicke_divadlo_Mana_logotyp.png
VVD.png
Antotninovo-pekarstvi.jpg