ŠŤASTNÝ VYVOLENÝ

Když se na party potkají expartneři

a jeden z nich přivede i snoubence, nevěstí to nic dobrého. Tím spíš, že zdánlivě dokonalý "pan božský" dokáže přítomnou společnost pořádně šokovat.  Matouš Ruml v hlavní roli salónní komedie o lásce ve stínu lidské nenávisti...

TRENÉR

"Můžete nenávidět fotbal, ale tohohle trenéra budete milovat!"

David Prachař a oneman show o kouči, který má svůj vrchol za sebou a potřebuje se

z toho vymluvit. V životě byl někdy nahoře, jindy zase dole, jak už to tak bývá. A proto není divu, že má jen jednu lásku a životní jistotu - fotbal. 

Hra tematicky navazuje na monodrama

o nelehkém údělu fotbalového

rozhodčího - Sudí.

LEŽ

Jak byste se zachovali, kdybyste přistihli svého ženatého kamaráda při nevěře? Ženská solidarita je silná zbraň, ale co když si váš partner myslí, že říkat byste jí to neměla a má poměrně pádné důvody...

Kde vlastně končí ohleduplnost k citům toho druhého a začíná lež. Lze s absolutní pravdou ve vztazích obchodovat. 

JMÉNO

Úspěšný čtyřicátník Vincent (Jan Dolanský) očekává narození prvního potomka. Zrovna se dostavil na návštěvu ke své mladší sestře a švagrovi (Roman Zach).

K ukrácení chvíle poslouží smršť otázek v podobě otázek na pohlaví a jméno dítěte. A nevinné setkání dostává rázem jiný rozměr. 

3 VERZE ŽIVOTA

Každý z nás si někdy za život položil otázku: „Co by se stalo, kdyby …“ Ale jak by asi tenhle večer vypadal, kdyby si hostitelé nepopletli datum a hosty čekali už dnes. Jenže to se nestalo, takže večeři, jíž chtěl hostitel ohromit svého šéfa dostane zcela jiný kurz.

PORUČÍK Z INISHMORU

Ostrov Inishmore je osídlen svéráznými typy obyvatel. Žijí tu nepříliš bystří vesničané, mladí rozvášnění teroristé a hlavně kocour Prcík Tomeš. Toho si páníček cení víc než lidského života. A následky jeho smrti připomínají doslova tarantinovskou grotesku. 

ÚČA MUSÍ PRYČ

Rodiče dětí 5.B vyzvali třídní učitelku, aby se vzdala třídnictví. Výuce podle nich chybí koncept a žáci mají z učitelky strach. Učitelka ale nechce na návrh rodičů jen tak přistoupit – a velmi vyostřená třídní schůzka začíná.

ŽIVOT S KRAJTOU

Co všechno je schopen člověk udělat, aby se necítil sám, zinscenoval David Prachař v oneman show, jíž je autorem, režisérem i hercem. Spolu se synem Jakubem a perkusistou Pavlem Fajtem baví popisem situací, které mohou nevyhnutelně potkat každého, kdo si do velkoměstské garsoniéry pořídí krajtu. 

SUDÍ

O radostech i strastech nejnenávidějnějšího muže na fotbalovém hřišti. S nadsázkou a humorem. Autenticitou a láskou k nejpopulárnějšímu sportu na světě. O tom všem je one-man show Ladislava Hampla Sudí. 

MESIÁŠ

Co začíná jako groteskně anarchistická jízda po Svaté zemi, se časem zázračně změní v poetickou hru o přátelství a solidaritě. Herci David a Igor (David Prachař a Igor Chmela) se pokusí o nemožné… celý příběh Vánoc zahrají ve dvou! 

60797660_401694707346131_780546353984962
GI_Logo_horizontal_black_sRGB.png
kudyznudy-RGB.jpg
Logo_Hvezdne_leto.jpg
Vrsovicke_divadlo_Mana_logotyp.png
VVD.png
Antotninovo-pekarstvi.jpg