top of page

NABÍDKA PARTNERSTVÍ

Divadlo Verze, jehož zakladateli jsou Jana Janěková ml., Linda Rybová, Igor Chmela, David Prachař a režisér Thomas Zielinski hledá generálního partnera.

 

Divadlo Verze patří mezi nezávislé, profesionální divadelní spolky, které se zaměřují především na chytré komedie s přesahem. Působí jako hostující soubor v divadle v Celetné. Na repertoáru má devět titulů. Od svého založení v roce 2014 jsou jeho inscenace k zhlédnutí nejen v Praze, ale i zájezdech po celé republice.

 

22. dubna 2023 byla uvedena premiéra hry Barcarole jež je unikátní projekt Igora Chmely. Hodinový manžel přichází do bytu staré důchodkyně Isabely, jejíž pračka vytopila nerudnou sousedku. Její garsonka ovšem nepůsobí jako domov opuštěné důchodkyně, ale spíš jako klinika vyšinutých jedinců, z nichž jeden není schopen splnit poslední přání své manželky, další je rozzuřená feťačka, která má odpor k uprchlíkům z třetího světa a jedna vznešená důchodkyně, které se zjevuje uražený manžel, v myslivecké kamizolce, který se domáhá svých práv.

Během této bizarní návštěvy padne iluze jednoho šťastného manželství, vyjasní se jedno staré nedorozumění, několik dalších nastane a v kuchyňských spotřebičích se ukážou i ti, kteří už tu dávno nejsou….

Komedie Rozptyl (pracovní název) je o tom, že každý má své potřeby a svá přání, a že někteří se jich domáhají i 40 let po své smrti. Je to komedie o lidech, kteří mají starosti a potřebovali by rozptýlit.

 

Součástí divadelního projektu je i krátký film Barcarole, jehož projekce proběhne po krátké přestávce. Film měl premiéru na MFF v Karlových Varech a nyní je součástí nominace Český lev – kategorie krátký film.

 

Mladičká ošetřovatelka Zdena začíná svoji první noční směnu v domově seniorů a rovnou je vystavena nelehké zkoušce – musí se postarat o tělo zemřelého klienta. Mrtvý člověk se stává předmětem, který je třeba očistit, uklidit a uložit do krabice, ale také zbožím, o něž se trapně servou zaměstnanci konkurenčních pohřebních agentur. Jemný portrét mladistvého tápání a realistický příběh setkání se smrtí v sobě snoubí fyzicky intenzivní momenty s groteskním humorem a špetkou naděje, že takhle skutečný konec přeci jen vypadat nemůže. Životní optimismus do něj vnášejí paradoxně ti, kdo by měli být na konci cesty: mrtvý pan Malý a jeho vzpurný spolubydlící Novotný, který tu noc přišel o zuby.

 

Veškeré informace najdete na našem webu.

GENERÁLNÍ PARTNER

Součástí generálního partnerství je:

 

-Umístění barevného loga na divadelních programech

 

-Umístění barevného loga na webu divadla společně s odkazy na web či jiné sítě partnera

 

-Umístění barevného loga na veškerý propagační materiál

 

-Umístění banneru firmy před vstupem do sálu

 

-Umístění banneru při příležitosti premiér. Přítomna budou veškerá média. Možnost rozhovorů do médií u banneru

 

-Propagace firmy partnera na webu a sociálních sítích (facebook, instagram)

 

-Hlasový spot generálního partnera před představením

 

-Distribuce propagačního materiálu generálního partnera před představením

 

-Propagace bude šířena po celé České republice z důvodu zájezdových představení

 

-Blokace míst na naše představení v divadle v Celetné pro vaše partnery či zaměstnance

 

V případě zájmu či jakýkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím emailu: divadloverze@seznam.cz nebo na tel.: 777 136 792

 

Gabriela Dvořáková, Divadlo Verze

bottom of page